Uta no Prince-sama + recenze

28. července 2014 v 14:47 | Midori-senpai |  Můj názor, recenze a odkazy na anime
Recenze: Tak právě jsem dokoukala anime: Uta no Prince-sama, které je naprosto úžasné.

Uta no Prince-sama pojednává o dívce jménem Haruka Nanami, která se s menšími obtížemi dostala na školu, kde skládá texty s písničkami... postupně v dílech se seznámí z dalšími hlavními hrdiny ( Otoya Ittoki, Ichinose Tokiya, Hijirikawa Masato, Jinguuji Ren, Shinomiya Natsuki a Kurusu Syo) a můžeme vidět i sedmého člena této party Aijama Cecil, o kterém se můžeme dozvědět v Uta no Prince-sama 2000%, a tito kluci mají jedno společné... miluji Haruku.... a miluji zpěv ale bohužel na škole kterou všichni chlapci teda kromě Cecila navštěvují je jedno pravidlo a to, že je zakázána láska, všem se splní jejich přání, i když s nějakými menšími problémy.... zpívají společně jako STARISH ale to se dozvíte :) Nanami jim skláda přenádherné písničky... ale co by to bylo za anime kdyby se tam neoběvil nějaký ten zádrhel :D musí překročit své problémy a jít dál....
Vím unavují vás těmito kecy, no snad jste to pochopili z mého výkladu :D

Můj názor: Je to opravdu krásné anime, za mě dostáva 100% :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulExah KulExah | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 4:36 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, aches. to Postpone trip doctors cannot be. Bulge under the muscle cavity may become cancer illness. But more often it is result frequent use deodorants, non-compliance rules personal hygiene, intense sweating. Redness causes a close clothing, alien razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>lump under armpit hurts</a>  
Discomfort under the arm, inflammation, lump becoming hot? This is the ulcer that should will have to be opened, then drink antibiotics. First treat ointments, antibacterial medicines. When the ailment switched to second stage, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama