Crimson Spell recenze + Odkazy

29. října 2014 v 17:52 | Midori-senpai |  Můj názor, recenze a odkazy na animeCrimson Spell napsal a ilustroval Ayano Yamane.

Příběh pojednává o princi Valdrigem (Vald), který aby zachránil své království před démony pozvedá starý rodinný meč. Meč je však proklet a každou noc se tak princ mění v démona. Aby se zbavil tohoto prokletí, cestuje princ za mocným čarodějem Hallvilem (Hall), který je expertem na kletby a doufá že mu pomůže. Hall však kletbu jen tak zlomit nemůže a požaduje za to něco na oplátku. Princův meč. Princ však meč nechce vydat a tak se stává kouzelníkovým panošem a cestuje s ním za získáváním různých vzácných předmětů, cestou ale přicházejí na kloub tomu, že kletba na meči je s princem úzce svázána a nebude snadné ji zlomit. Na cestě číhají mnoho nebezpečí.

Princ Val se v noci mění na démona, který má jisté...ehm tělesné potřeby a navíc příliš energie. A ani kouzelník Hall není svatý. Aby démonovi v princově těle odebral energii využívá k tomu sexuální potěšení a démona prostě utahá při sexu. Samozřejmě Val si po probuzení zpočátku nic nepamatuje. Cítí se svěže a uvolněně, zatímco čaroděj mnohdy sotva vstane. Bohužel čaroděj se do Vala pomalu ale jistě zamilovává a je pro něj těžké udržet své city na uzdě a neprojevovat touhu i k jeho princovskému majestátu. Nevydrží mu to na dlouho a chudák Val je zprvu z těch citů a touhy zmaten, ale nakonec je přijme a udržuje poměr s čarodějem i ve své lidské formě.

Můj názor:
Musím říct, že takovouhle yaoi mangu jsem nikdy nečetla. Splnilo to mé očekávání :). Některé yaoi scénky jsou úplně boží :3
Ale někdy to skončí opravdu napínavě manga vychází znovu a znovu, takže to čekání mě jednou zabije :D.
Najdete jí online a anglickými titulky na www.mangago.com :)


Hodnocení: 100% Je to moje neojoblíbenější manga, někdy si jí čtu znovu a znovu :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama