Červen 2015

FLY HIGH! LEŤ VÝŠ 1 (MANGA) 3.část

30. června 2015 v 10:24 | Johny |  FLY HIGH! LEŤ VÝŠ 1
Konečně jste se dočkali další části přeložené mangy, jako obvykle přeji příjemné počtení :3


!!! Povídka útěk -------------- ZASTAVENA !!!

29. června 2015 v 11:51 | Johny |  Povídka Útěk

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ohlašuji, že tato povídka už nebude vycházet hned z několika důvodů...
1. Nejsem s ní já osobně spokojen, jak s dějem tak se svou slovní zásobou.
2. Mám pocit, že o tuto povídku nikdo nejeví zájem a proto se mi zdá zbytečná, zkrátka a dobře se tak nechytla jak jsem původně zamýšlel.
3. Jak jsem psal o své slovní zásobě, mám ještě co vylepšovat a tedy nejdřív jí vylepším a pak začnu psát.

Za to ode mě můžete čekat v nejbližší době hned jak to bude možné novou povídku, buď bude úplně jiná s jiným příběhem a nebo se bude držet této povídky ale s trochou horší a tajemnější událostí, no a možná, že tam bude něco přidáno i ze života... Ale nechte se překvapit... A jestli je někdo koho tato povídka zaujala a bavila, tak se hrozně omlouvám!!!


Další věci do mojí otaku sbírky

25. června 2015 v 21:12 | Johny |  Blboviny :D

A já konečně mám třetí díl této super mangy, sháněl jsem to všude možně v knihkupectví ve velkých obchodech apod...
Mě tak napadlo, že bych to mohl i objednat a naštěstí se mi poštěstilo, že na jedné stránce tam byly všechny tři díly ale mě zajímal jen pouze třetí díl, protože první a druhý díl už jsem měl...

Nejnovější fanarty

25. června 2015 v 20:55 | Johny |  Fanarty
Po dlouhé době, konečně přidávám nějaké fanarty...

Fanart Kaneki Ken
Anime: Tokyo Ghoul
Postava: Kaneki Ken

Tajná láska, posedlost 2

25. června 2015 v 20:26 | Johny |  Tajná láska, posedlost

Tak a konečně po dlouhé době jste se dočkali dalšího dílu xD

Kissxsis recenze + odkazy

23. června 2015 v 14:30 | Johny |  Můj názor, recenze a odkazy na anime


Žánry: Ecchi, podle mangy, Seinen
Recenze:

Děj se točí okolo studenta Keita Suminoe, který má dvě nevlastní sestry Ako a Riko. Obě sestry Keita milují více než je zdrávo a svoji lásku mu vyznají před jeho spolužáky ve škole, kteří strašně žárlí. Keita se nakonec rozhodne, že půjde na stejnou školu jako jeho sestry, ale jeho příprava na zkouškové období je neustále přerušována jeho sestrami, které o něj bojují a svádějí ho. Keita si pomalu uvědomuje, že svoje sestry má taky více rád než jen sestry a pomalu přistupuje na jejich hru. Držme palce Keitovi, ať se úspěšně dostane na školu a přežije své sestry.

Odkazy:

Můj názor:

No jelikož jsem zdříve četl mangu a až později jsem se odhodlal podívat na anime a musím říct, že mě to celkem zklamalo.
Konec anime dopadl úplně jinak než v manze :( a to jsem se opravdu těšil... " Ach jo! " * povzdechnutí *

Hodnocení:

70%Happy Birthday Kise-kun! :3

18. června 2015 v 21:41 | Johny |  Menší přání k narozeninám
Ještě, že mě upozornil ten facebook... To bych si jinak neodpustil kdybych na to zapomněl.
Dnešním oslavencem... sice je trochu pozdě ale stihnul jsem to ještě... Oslavencem je Kise Ryouta z anime: Kuroko no Basket.
Jinak všechno nejlepší!


Nejsem šílenec... ale...

12. června 2015 v 17:38 | Johny |  Drama

Opět po dlouhé době něco přidám a bude to spíše jen takové vylívání svých pocitů, každý to přece jednou za čas vypustí i jinak a to je můj druhý způsob jak to dát už konečně ven...

Ouran HighSchool Host Club recenze + odkazy

3. června 2015 v 13:44 | Johny |  Můj názor, recenze a odkazy na anime

Název: Ouran HighSchool Host Club
Název ve znacích: 桜蘭高校ホスト部
Rok vydání: 2006
Počet dílů: 26
Žánry: Bišónen, Groteska, Hárem na ruby, Podle mangy, Romantika, Škola, Školní život, Šódžo, Střední škola, Superdeformace, Ze součastnosti.

Recenze:
Představte si, že byste přišli na tu nejlepší školu pro bohaté děti. Porovnejte normálního chudšího člověka o proti bohatému je to k nevíře, že se tam vůbec někdo dostal a dostala se tam naše hlavní hrdinka a kolem této slečinky jménem Haruhi Fujioka se tento neuvěřitelný příběh točí.

Haruhi Fujioka= je normální studentka, která se chce vzdělávat a splnit si svůj sen a to je být jako její zesnulá matka, být právničkou. Avšak musí splatit svůj osmi milionový dluh :D rozbitou vázu a proto musí, být hostitelem v klubu Ouran...
Je to dívka ale obléka se jako kluk a další členové klubu to drží v tajnosti no a tak prožívají všichni plno dobrodružství...

A povíme si ještě něco o dalších členech...

Tamaki Suoh = Tamaki je velice pohledný, milý a oblíbený člen společnosti, zvláště u dívek. Je poněkud výstřední, ale romantický. Většinou má mezi prsty růži a mluví odevzdaně dámě jako Romeo.

kyoya ootori = Kyouya má černé vlasy, černo-šedé oči a nosí brýle. Narodil se 22. listopadu. Má krevní skupinu AB. Oblíbené předměty jsou: němčina, angličtina, fyzika.
Pochází z velmi bohaté rodiny, která vlastní a řídí nemocnice, továrny na výrobu léku, policii, tajné služby. Má dva starší bratry a sestru.
Je to sedmnáctiletý kluk, který chodí do druhého ročníku na Ouran Hight School. Společně s Tamakim založil Hostitelský klub, kde se stará hlavně o finance. Pro zákaznice má být "důstojný".

Mitsukuni Haninozuka (Honey) = Má velké hnědé oči, blonďaté vlasy a i přestože mu je 17, vypadá jako pětiletý. Má krevní skupinu AB. Jeho oblíbený předmět je matematika. Zbožňuje dorty, sladkosti, jahody a svého plyšového králíčka.
Chodí do třetího ročníku na Ouran Hight School. A v Hostitelském klubu je "chlapeček" - neuvěřitelně roztomilý - loli-shota. V klubu tvoří dvojici s Morim, který se o něj stará a často ho nosí za krkem.

Takashi Morinozuka = Takashi (většinou mu ale říkají Mori) je hodně vysoký, štíhlé postavy. Narodil se 5. května. Má krevní skupinu 0. Oblíbené předměty jsou dějepis, zeměpis a Japonština. Je velmi tichý, milý a silný.
Navštěvuje třetí ročník Ouran Hight School. Do třídy chodí společně s Haninozukou.
Do Klubu hostitelů se přidal hlavně kvůli tomu, že tam šel Honey. Pro zákaznice má být "divoch" (i když to úplně nesedí).

Hikaru Hitachiin = Hikaru má zrzavé vlasy a oči tak trochu šelmy. Narodil se 9 června. Jeho krevní skupina je B. Oblíbené předměty ve škole jsou : matematika, chemie, fyzika. Učí se řídit kočár s koňmi.
Je starší z dvojčat, ale jeho bratr Kaoru je rozumnější a vyspělejší. Hikaru je výbušný, trochu sobecký a neumí rozeznávat své pocity, ale i přesto svého brášku miluje a ochraňuje ho (může se zdát, že až moc - například spolu spí v jedné posteli).
Chodí do prvního ročníku na Ouran Hight School a navštěvuje hostitelský klub, kde je spolu s bratrem dvojice "malých ďáblíků". Dívky se nad nimi rozplývají kvůli jejich "zakázané bratrské lásce".

Kaoru Hitachiin = Kaoru je vzhledově úplně stejný jako jeho starší bratr Hikaru. Jeho krevní skupina je B. Oblíbené předměty ve škole jsou: angličtina a moderní literatura. Narodil se 9. června. Oblíbené je italské a hodně kořeněné jídlo.
Je rozumnější, méně sobecký a více společenský než jeho Hikaru. S bratrem si je velmi blízký a nechává o sebe pečovat.
Chodí do prvního ročníku na Ouran Hight School a v hostitelském klubu, tvoří spolu s bratrem dvojici "malých ďáblíků". Dívky se nad nimi rozplývají kvůli jejich "zakázané bratrské lásce".

Odkazy:

Můj názor:
Už jsem to zhlédl po druhé nevím proč ale nesmírně mě to baví asi proto jak je to dobřě udělané a hlavně vtipné, když mám blbou náladu tak si zapnu právě toto :D...

Hodnocení:
Že jsem to já... udělal bych to ještě více rozšířené ještě pár dílů :3 a bylo by to ono za mě 95% jen s chuťí do toho je to fakt pecka :)