Srpen 2015

Velká omluva...

22. srpna 2015 v 7:45 | Johny |  Oznámení

Moc se omlouvám, že nebudu opět aktivní, protože jsou teď rodinné problémy a navíc jsem v nemocnici...
Snad to chápete :) Ještě jednou se moc omlouvám.

Happy Birthday Ogiwara-kun :)

10. srpna 2015 v 15:37 | Johny |  Menší přání k narozeninám

Dnešní oslavenec je Ogiwara Shigehiro nejlepší kamarád Kuroka Tetsuyi z anime: Kuroko no basket.
Všechno nejlepší! :)

Kuroko no Basket 3 recenze + odkazy

7. srpna 2015 v 21:58 | Johny |  Můj názor, recenze a odkazy na anime

Název anime: Kuroko no basket
Rok vydání: 2015
Počet dílů: 25
Žánry: Podle mangy, Shounen, Sportovní

Recenze:

Série začíná tam, kde skončila. Seirin v čele s
Kurokem a Kagamim porazili ve čtvrtfinále Winter Cupu Yosen z
Murasakibarem a tak se dostali do semifinále. Jejich soupeřem by měl být podle všeho Kaijo z Kisem, ale ve čtvrtfinále narazí na dalšího nebezpečného hráče, který se vyrovná " Zázračné generaci ". Stane se nějaké překvapení a nebo ne? Podaří se Seirinu dostat do finále, vyhrát pohár a cestou porazit posledního člena Akashiho z Rakuzanu?

Odkazy:


Můj názor:

Konečně mám i poslední sérii tohoto dech beroucího anime dokoukáno. No musím uznat, že tady byly ještě větší nervy, kousání nehtů. Musím uznat, že to dopadlo podle mého očekávaní ale, bohužel mě trochu zklamal ten konec zdá se my to ne tak úplně dokončené a můžu říct, že by klidně mohla být i čtvrtá série ale o tom silně pochybujem :( no nic no.
Ještě musím shlédnout ovičko a je to :P :D.

Hodnocení:
Kdyby to nemělo tak podle mého otevřený konec tak by to bylo i 100 % ale má to pouze 85 % ale i tak je to moje oblibené anime je na vrcholu mého žebříčku :3.


Přeji si zemřít - recenze

3. srpna 2015 v 20:53 | Johny

Jak jsem sliboval místo povídky útěk buď vymyslím jinou povídku a nebo podobnou ale s více drastickým dějem. Už mám něco málo napsáno a bylo tedy rozhodnuto, že to bude podobné minulé povídce ale jak říkám, bude tam něco pozměněno. Ne něco ale hodně toho a budu se i snažit, aby byl příběh více vážnější, šílenější ale taky se zkusím držet v realitě a psát něco co se opravdu dá a né nějaké nemožné přešlapy. Snad víte jak to myslím.
Budu se snažit, přidat hned první díl ještě tento měsíc... Opravdu jsem nevěděl jaký obrázek tam mám dat a první co mě asi tak napadlo bylo toto :D.

Pozdní přání k narozeninám BakaKagami a Nagisa :D

3. srpna 2015 v 20:21 | Johny |  Menší přání k narozeninám
Včera měl narozeniny opět Kagami Taiga z anime Kuroko no Basket a ještě jsem si vzpomněl na oslavence 1. srpna je Nagisa z anime Free!